Vertikalios žaliuzės – klasikinis pasirinkimas uždengti stumdomas stiklo duris, didelius langus ar vitrinas, taip pat patalpų atskyrimui, trikampiams langams uždengti. Tai efektyvi priemonė į patalpas patenkančios natūralios šviesos kontrolei.

Vertikalių žaliuzių audinių asortimentas yra itin gausus įvairių raštų ir spalvų.

Biuruose ir namų kambariuose, kuriuose dažnai dirbama kompiuteriu, siūloma integruoti vertikalias žaliuzes su audiniais, padengtais aliuminiu, perlamutru arba specialaus poliesterio atspindžio plėvele. Tokiu budu dar labiau sustiprinsite apsaugą nuo tiesioginių saulės spindulių. Be to, vertikalios žaliuzės efektyviai sulaiko ir sugeria šilumą. Vertikalios žaliuzės- funkcionalus sprendimas už patrauklią kainą.

Asortimente taip pat gausu SCREEN audinių, pasižyminčių skirtingais vaizdo pralaidumo laipsniais. SCREEN audiniai leidžia išlaikyti patalpą šviesią bei neleidžia spinduliams patekti į vidų. Tokiu būdu eliminuojami įkyrūs atspindžiai kompiuterių ekranuose.

Vertikalios žaliuzės gali būti valdomos rankiniu arba automatiniu būdu. Vertikalios žaliuzės skirstomas į du skirtingus tipus: standartinės vertikalios žaliuzės arba virvelinės vertikalios žaliuzės.

alyplasta