Klasikiniai roletai atrodo moderniai, puošia interjerą bei yra lengvai įrengiami. Tai yra puikus langų uždengimo būdas, kuris šiuo metu yra labai populiarus.

Šie roletai efektyviai užtikrina saulės ir natūralios šviesos valdymą namuose ar ofise jie taip pat suteikia privatumo. Klientams siūlome kelis šimtus skirtingų raštų, spalvų ir tekstūrų klasikinių roletų audinių, skirtingas sistemas, tai yra, kasetiniai- prigludę prie lango, atviri- lasvai kabantys.

Klasikinį roletą sudaro aliuminio vamzdis, aliuminio kasetė „Standart plus“, metaliniai arba plastikiniai laikikliai, apatinis profilis, valdymo mechanizmas, audinys. Visus šiuos komponentus gali pasirinkti, koreguoti klientas.

Vieni iš svarbiausių sprendimų renkantis roletus yra audinio spalva, raštas ir jo techninės savybės. Galime pasiūlyti kelis šimtus klasikinių roletų audinių. Dalis audinių yra vokiški, ispaniški, suomiški, olandiški ar turkiški. Audinių asortimentą sudaro šviesai pralaidūs, pusiau pralaidūs, visiškai saulės nepraleidžiantys ir šviesą atspindintys audiniai. Taip pat galime pasiūlyti šešis antivirusinius audinius, kurie sulaiko iki 99% viruso dalelių.

Roletų rinkimosi metu labai svarbu numatyti kur jie bus tvirtinami. Klasikiniai roletai gali būti tvirtinami: ant sienos, į lubas, prie lango rėmo arba nišoje. Klasikiniai roletai yra vyniojami ant keturių skirtingų dydžių vamzdžių: 19 mm, 30 mm, 42 mm, 65 mm. Taip pat galima pasirinkti mechanizmo spalvą, ji gali būti juoda, balta, pilka, metalo, antracito spalvos.

alyplasta

Atsižvengiant į aplinkosaugą, džiaugiamės, kad savo klientams galime pasiūlyti ekologišką ir tvarią roletų kolekciją „Eco Essence“. Šios roletų kolekcijos visi audiniai yra pagaminti iš visiškai perdirbto plastiko bei metalinis roleto rėmas ir audinys  gali būti vėl perdirbami, Šių audinių gamybai naudojama 50% mažiau energijos ir vandens. Poveikis klimato kaitai sumažinamas 30%, lyginant su įprastų audinių gamyba. Visi audiniai sertifikuoti Oeko Tex. Be to, audiniai yra lengvai valomi drėgna šluoste.