Šarvuotos vidaus durys skirtos daugiabučio gyvenamojo namo butams, biurams. Šios durys yra padengtos medžio imitacijos drožlių plokšte, todėl jų negalima naudoti lauko sąlygomis, dėl didelio drėgnumo bei temperatūrų kaitos.

alyplasta

Šios durys yra tvirtos, kadangi durų varčios karkasas ir stakta gaminama iš uždaros formos plieno profilio. Staktos matmenys – 40 mm x 60 mm, varčios karkaso matmenys – 20 mm x 40 mm, iš išorės tvirtinama 2 mm vientiso plieno apsauginis lakštas. Durų varčios vidus užpildytas Paroc mineraline vata, kuri apsaugo patalpas durų padegimo atveju bei suteikia garso ir termo izoliacinemis savybemis. Duryse naudojami vyriai su atraminiais guoliais, kurie užtikrina konfortišką durų varstymą.

Apsaugą vidaus patalpų durims suteikia jose montuojamos Mottura ar Securemme trijų rakinimo krypčių seifinio tipo spynos. Visos spynos yra apsaugotos grūdinto plieno plokštelėmis ir nepragręžiamais cilindrais. Papildomai galima rinktis ASSA, EVVA, ABLOY, MUL-T-LOCK ar kitų gamintojų spynas.