Segmentiniai garažo vartai gaminami tik iš kokybiškų medžiagų ir pasižymi ilgaamžiškumu ir nepriekaištingu darbu. Segmentų sienelės pagamintos iš plieninės skardos, kuri yra cinkuota ir padengta poliesteriu. Vartų sandarumą užtikrina šoninės, viršutinės ir apatinės tarpinės.

Segmentiniai garažo vartai užtikrina puikų komfortą, vartai montuojami už angos ir optimaliai išnaudoja garažo plotą. Vartai gaminami pagal individualų užsakymą. Jie gali būti valdomi mechanine arba elektrine pavara. Papildomai vartuose gali būti montuojami langai ir durys, kurie suteiks didesnį patogumą, kadangi nereikės kiekvieną kartą pakelti vartų.

Susukami garažo vartai yra gaminami kaip ir apsauginės žaliuzės. Jiems naudojamas apsauginių žaliuzių profilis. Šie vartai susisuka į viršuje esančią dėžę, todėl nesvarbu kokio aukščio yra sąrama, garaže nereikalaujama papildomos vietos vartų atsidarymui. Jie naudojami tada kai nėra galimybės įmontuoti kitokio tipo vartus. Susukamus vartus sudaro tarpusavyje sujungti aliuminiai profiliai, kurie ištisu šarvu uždengia garažo vartų angą. Šių vartų apačia yra padengta sandarinimo guma. Garažo vartų spalvą Klientas gali išsirinkti iš pateikamos spalvų paletės.

Susukamus garažo vartus galima montuoti esant nelygiam viršutiniam ar apatiniam paviršiui. Jie gali būti montuojami ir iš lauko pusės. Vartus galima valdyti mechaniniu ar automatiniu būdu naudojant nuotolinį siųstuvą arba raktinį jungiklį. Šie vartai pasižymi gera šilumos izoliacija, nes profiliai yra užpildyti sukietinto poliuretano užpildu.

Segmentiniai ir susukami garažo vartai užtikrina apsaugą nuo įsilaužimų, didelio triukšmo, suteikia geras termo ir garso izoliacines sąvybes. Tai puikus sprendimas atsižvelgiant į kokybės, ilgaamžiškumo ir kainos santykį.