Atliekame kokybiškai ir greitai langų, durų ir garažo vartų montavimo darbus. Langų ir durų termo ir garso izoliacinės savybės priklauso nuo montavimo darbų, montavimo medžiagų kokybės. Taisyklingai atlikti montavimo darbai, užtikrina ilgą ir rūpesčių nekeliančią jų eksploataciją.

Patyręs montuotojas išmatuos Jūsų langus, įvertins būsimųjų darbų sudėtingumą įtakojamą sienos ypatumų, į kurią bus montuojami langai ar durys. Įvertinus darbo sąlygas pagaminti langai ar durys bus sumontuoti greitai ir kokybiškai, išvengiant kylančių nesklandumų. Montuotojas taip pat padės parinkti vidaus ir išorės palanges.

Pirmasis montavimo darbų etapas – senųjų langų ar durų išėmimas ir angos paruošimas. Rekomenduojame baldus ir techniką uždengti plėvele, nes montavimo darbai neapsieina be dulkių ir nešvarumų. Langų ar durų montavimas nėra vien rėmo pritvirtinimas varžtais prie namo sienos bei angos kraštų apipurškimas montavimo putomis. Langai ar durys montuojami taip, kad tarpas tarp jų ir angos krašto būtų kuo mažesnis. Langus ir duris reikia montuoti kruopščiai bei atsargiai, išsaugojant angos kraštus stengiantis neišdaužti jų kraštinių. Taip bus mažiau sunaudojama apdailos medžiagų ir darbo laiko.

Kokybiškai sumontavus langus ar duris, patalpos bus gerai apsaugotos nuo išorinio triukšmo bei šalčio, nesikaups kondensatas, neįsimes pelėsis ar grybelis.