Balkonų stiklinimas – tai papildomas būdas apšildyti savo būstą ir apsaugoti jį nuo šalto oro, lietaus ar aplinkos teršalų. Balkonų stiklinimo darbus reikia atlikti kokybiškai bei atsakingai kaip ir langų ar durų montavimą. Nekokybiškai įstiklinus balkoną prarandami pinigai skirti šiems darbams, o negaunamas laukiamas rezultatas. Mūsų įmonė siūlo kokybiškas balkonų įstiklinimo paslaugas. Suteikiama 5 metų garantija.

alyplasta

Jei balkonas stiklinimas aliumininėmis konstrukcijomis, rėmai yra stumdomi horizontaliai, taip atidarius langą nesumažinama balkono erdvė.

Balkonų stiklinimo aliuminio konstrukcijomis privalumai yra šiuolaikiška išvaizda, ilgaamžiškumas bei geras kokybės ir kainos santykis. Balkonų stiklinimo aliuminio konstrukcijomis trūkumai yra vidutiniškos termo ir garso izoliacinės sąvybės.

Balkonų stiklinimas plastikinėmis konstrukcijomis pasižymi puikiomis šilumos ir garso izoliacinėmis sąvybėmis. Šios konstrukcijos stiklintas balkonas nereikalauja ypatingos priežiūros. Šių konstrukcijų gamybai naudojami tie patys profiliai, kaip ir plastikinių langų gamyboje.

Balkonų stiklinimo plastikinėmis konstrukcijomis trūkumas yra sudėtingas plastikinio lango atidarymas siaurame balkone.