Jūsų privatumo apsauga apdorojant jūsų asmens duomenis yra svarbus dalykas, į kurį mes kreipiame ypatingą dėmesį. Asmens duomenis mes visada apdorojame laikydamiesi galiojančių įstatymų ir kitų teisinių aktų reikalavimų.

Asmens duomenų rinkimas ir apdorojimas

Kai lankotės mūsų svetainėje, mūsų žiniatinklio serveris automatiškai įrašo jūsų interneto paslaugų teikėjo pavadinimą, jūsų IP adresą, svetainės, iš kurios mus aplankėte, pavadinimą, mūsų svetainės tinklalapį, kurį jūs tuo metu lankote, ir jūsų apsilankymo datą bei trukmę. Mūsų svetainės žurnalai gali būti naudojami siekiant apsaugoti mūsų svetainės prieinamumą, vientisumą ir saugumą.

Jums apsilankius mūsų svetainėje, jūsų vardas ir pavardė ar kontaktinė informacija nebus apdorojama, išskyrus atvejus, kai patys nuspręsite pateikti mums tokią informaciją, pavyzdžiui, užpildydami mūsų užklausos formą.

Asmens duomenų naudojimas ir atskleidimas bei tikslo nurodymas

alyplasta.lt naudos jūsų asmens duomenis tik techniniam svetainių administravimui, klientų administravimui, gaminių tyrimams ir rinkodarai tik tokia apimtimi, kuri reikalinga kiekvienu konkrečiu atveju. Teisinis pagrindas, kuriuo remiantis tvarkomi Jūsų duomenys, priklauso nuo aplinkybių. Daugeliu atvejų mes tvarkome Jūsų duomenis remdamiesi Jūsų sutikimu. Pavyzdžiui, kai pateikiate mums savo duomenis turėdami konkretų tikslą, pvz., užsisakydami naujienlaiškį ar prašydami mus susisiekti su Jumis. Jei sudarėte su mumis sutartį ar norite tai padaryti, mes galime tvarkyti Jūsų duomenis, siekdami paruošti ar įvykdyti sutarties nuostatas. Tam tikrais ypatingais atvejais galime tvarkyti Jūsų duomenis siekdami įgyvendinti teisėtus trečiųjų šalių ar mūsų pačių interesus, pavyzdžiui, jei mūsų svetainė patiria ataką ar kitaip trikdoma jos veikla.

Prireikus, jūsų asmeninė informacija gali būti atskleista mūsų samdomiems anksčiau minėtų paslaugų teikėjams.

Kiekvienas paslaugų teikėjas, turintis apdoroti jūsų duomenis, privalo pasirašyti sutartį, kurioje įsipareigoja apdoroti jūsų duomenis tik tuo atveju, kai tai būtina teikiant paslaugas mums, ir imtis tinkamų priemonių jūsų duomenų saugumui užtikrinti.

Jokiomis aplinkybėmis jūsų asmens duomenų neperduodame trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai jūs duodate aiškų sutikimą tai daryti arba kai to reikalauja įstatymas.

Sauga

alyplasta.lt naudoja tinkamas saugos priemones, užtikrinančias mūsų kontroliuojamų duomenų apsaugą nuo manipuliacijų, praradimo, sugadinimo, neįgaliotų asmenų prieigos arba nuo neįgalioto atskleidimo. Mūsų saugos procedūros nuolatos tobulinamos atsirandant naujoms technologijoms.

Slapukai

Slapukai – tai maži tekstiniai failai, kuriuos interneto naršyklės programinė įranga gali išsaugoti ir naudoti jūsų įrenginyje (kompiuteryje, išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje), turinčiame interneto ryšį.

alyplasta.lt gali naudoti slapukus ar panašias technologijas, kad galėtų išsaugoti savo lankytojų nuostatas ir atitinkamai optimizuoti savo svetainę. Paprastumo sumetimais, panašios technologijos, pavyzdžiui, sekikliai, pikseliai, žiniatinklio indikatoriai, taip pat vadinamos slapukais.

Jei nesutinkate, kad būtų naudojami slapukai, galite nustatyti savo naršyklę atsisakyti priimti slapukus. Atsiminkite, kad daugelio svetainių tam tikros sritys gali tinkamai neveikti, jeigu atsisakote visų slapukų.

Sutikimas dėl trečiųjų šalių slapukų

Mūsų pradžios tinklalapyje pasirinkę tęsti apsilankymą mūsų svetainėje, jūs sutinkate, kad mūsų svetainėje būtų naudojami slapukai. Konkrečiu atveju jūs sutinkate, kad būtų naudojami toliau išvardyti trečiųjų šalių slapukai.

Analizės slapukai

Šie slapukai skirti mūsų svetainės naudojimo statistinei analizei, kad remdamiesi šia informacija galėtume tobulinti svetainę.

  • Google Analytics

Socialinės žiniasklaidos slapukai

Šie slapukai leidžia integruoti į mūsų svetainę tam tikras socialinės žiniasklaidos funkcijas (pavyzdžiui, dalijimąsi ar naudojimąsi mygtuku “Patinka”).

  • Youtube.com
  • Facebook.com

Reklamos slapukai

Šie slapukai leidžia priimti automatinius sprendimus dėl reklaminių pranešimų, pavyzdžiui, kokie reklaminiai pranešimai, kur ir kam turi būti rodomi. Tai gali būti atliekama atsižvelgiant į Jūsų pasirinkimus, padarytus lankantis mūsų svetainėje ar kitoje interneto svetainėje, naudojančioje reklamos slapukus.

  • Google Adwords
  • Facebook pixel

Pasirinkimo laisvė

Mes norėtume naudoti jūsų duomenis informuodami jus apie mūsų gaminius ir paslaugas ir, jeigu reikia, pasiklausti jūsų nuomonės. Žinoma, jūsų dalyvavimas tokiose kampanijose yra savanoriškas. Jeigu nesutinkate, galite bet kada mums apie tai pranešti, kad mes galėtume uždrausti naudoti jūsų duomenis šiems tikslams.

alyplasta.lt svetainėje gali būti nuorodų į kitas interneto svetaines, kurioms šis privatumo ir slapukų pareiškimas netaikomas.

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija

Savaime suprantama, mes taip pat mielai Jums pagelbėsime, jei turėtumėte nusiskundimų dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo. Be to, pagal duomenų apsaugos įstatymą Jūs turite teisę pateikti skundą dėl Jūsų duomenų tvarkymo Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Pakeitimai

Kartkartėmis mes galime keisti šias privatumo ir slapukų taisykles. Jei norite nuolat sekti visus pakeitimus, rekomenduojame reguliariai apsilankyti šiame svetainės puslapyje.

Jeigu, nežiūrint mūsų pastangų užtikrinti tikslumą ir savalaikiškumą, kurie nors iš mūsų įrašytų jūsų asmens duomenų yra neteisingi, mes pataisysime šią informaciją jūsų nurodymu. KONTAKTAI