Langai

  1. Langai be švino Trocal 88+
  2. Langai be švino KBE 88
  3. Langai be švino Trocal InnoNova A.5 balance
  4. Langai be švino Trocal InnoNova A.5 natura
  5. Langai be švino KBE 5k natura
Durys

  1. Šarvuotos durys
  2. Plastikinės durys
  3. Medinės durys
  4. Garažo vartai
Partneriai:Šarvuotos durys

Šarvuotos vidaus durys skirtos daugiabučio gyvenamojo namo butams, biurams. Šios durys yra padengtos medžio imitacijos drožlių plokšte, todėl jų negalima naudoti lauko sąlygomis, dėl didelio drėgnumo bei temperatūrų kaitos.

Šios durys yra tvirtos, kadangi durų varčios karkasas ir stakta gaminama iš uždaros formos plieno profilio. Staktos matmenys - 40 mm x 60 mm, varčios karkaso matmenys - 20 mm x 40 mm, iš išorės tvirtinama 2 mm vientiso plieno apsauginis lakštas. Durų varčios vidus užpildytas Paroc mineraline vata, kuri apsaugo patalpas durų padegimo atveju bei suteikia garso ir termo izoliacinemis savybemis. Duryse naudojami vyriai su atraminiais guoliais, kurie užtikrina konfortišką durų varstymą.

Apsaugą vidaus patalpų durims suteikia jose montuojamos Mottura ar Securemme trijų rakinimo krypčių seifinio tipo spynos. Visos spynos yra apsaugotos grūdinto plieno plokštelėmis ir nepragręžiamais cilindrais. Papildomai galima rinktis ASSA, EVVA, ABLOY, MUL-T-LOCK ar kitų gamintojų spynas.

Šarvuotos lauko durys skirtos daugiabučio gyvenamojo namo laiptinėms, gyvenamiesiems namams, katilinėms, gamybinėms patalpoms. Jos pritaikytos naudoti lauko sąlygomis, kadangi ypač atsparios drėgmei bei turi puikias termo ir garso izoliacines savybes. Šios durys gali būti padengtos drėgmei atsparia fanera, kurios spalvą užsakovas gali pasirinkti pagal savo pageidavimus.

Durys gali būti pagaminamos ir iš plieno skardos bei padengiama norimo atspalvio atmosferos poveikiui atspariais dažais.

Durų varčios karkasas ir stakta taip pat gaminama iš uždaros formos plieno profilio. Durų varčios vidus užpildytas Paroc mineraline vata. Duryse naudojami vyriai su atraminiais guoliais, kurie užtikrina konfortišką durų varstymą. Duryse montuojamos kodinės spynos ar telefonspynės.

Galima rinktis įvarių spalvų bei dizaino šarvuotų durų apdailą.